KAPORTA MALZEMELERİ HARİÇ 1,500TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO İMKANI!!! 🚚🚚
KAPORTA MALZEMELERİ HARİÇ 1,500TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO İMKANI!!! 🚚🚚

Sıkça Sorulan Sorular

Sayfanın sağ üstünde yer alan 'HESABIM' sekmesine tıklayın,üye ol kısmına tıklıyarak açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Artık üyemizsiniz.
Size tüm ürünlerimiz hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi vermeye çalışıyoruz, ancak herhangi bir ek bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen WhatsApp Destek Hattı üzerinden, e-posta göndererek  veya 05441-112-20-50 numaralı telefondan arayarak müşteri hizmetleri ekibimizle iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. Böylece müşteri hizmeti ekibimiz size ihtiyacınız olan tüm bilgileri birebir ve detaylı olarak paylaşacaktır.
Evet. Müşteri ilişkileri ekibimiz aracılığıyla sizin için sitemizde listelenmeyen yedek parçayı temin edebiliriz. 
Aradığınız parçayı tedarik etmek için elimizden geleni yapacağız.  0541-112-20-50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
Şase no nedir sorusuna verilecek en kısa cevap, araç kimlik numarasının kısaltmasıdır diyebiliriz. Motorlu araçlar üretildiğinde benzersiz bir kod alır ve bu numaralar bir aracın ayırt edici tanımlayıcısı veya parmak izi işlevini görür.
Şasi numarası aracınızın kimlik numarasıdır. bazı araçlarda ön sol kapı açıldığında şasiye sabitlenmiş olarak,Bazı arabalarda ön cama doğru eğildiğinizde gösterge paneline sabitlenmiş şekilde ve küçük bir plaka üzerinde yazılmış olduğu rahatlıkla görülebilir.  Şasi numarasına ulaşmak oldukça mümkündür. Fakat en kısa yol araç ruhsatlarının içinde Şasi no yazılı kısımdan ulaşmaktır.Şase numarasının yedek parça teyidi için lıcılar ile paylaşılması tamamen güvenli bir eylemdir.
Web sitemizde SSL güvenlik sertifikası vardır. Bu ödeme sistemi şu anda en güvenli e-ticaret özelliğidir.Girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankanıza ulaşmaktadır.İyzico güvencesi ile satış yapmaktayız.
Yükleniyor...